Home Brother Popisovače štítků QL

PřihlášeníPlatební terminál

Tisk Email
DK44205 Brother ARIANEBrother QL tiskárny DK štítky ARIANE  Popisovač štítků Brother QL-580N ARIANE
 

Popisovače štítků QL

Výzkumy ukazují, že v průměru strávíme 6 týdnů pracovního roku hledáním nesprávně uložených informací, a to stojí každoročně podniky v Evropě miliardy. Profesionální tiskárny štítků Brother usnadňují práci úředníkům, správcům, skladníkům, účetním, manažerům a všem, kteří chtějí mít ve věcech pořádek.

  1. Profesionální image - Zřetelně označené dokumenty a položky mají jasný a snadno čitelný vzhled, který pomáhá vytvářet profesionální image při komunikaci se zákazníky, klienty a spolupracovníky.
  2. Vyšší produktivita práce - Strukturované, organizované a efektivní pracovní prostředí zvyšuje produktivitu výkonu a pomáhá růst vašemu podnikání. Usnadněte si práci zřetelně označenými dokumenty a položkami.

Snadné použití, profesionální výsledky - Tiskárny štítků Brother QL nabízejí snadný tisk štítků profesionálního vzheldu se širokou škálou využití.

Vytvářejte štítky libovolných velikostí - Stačí vložit roli štítků, které se dodávají v mnoha různých šířkách. Zvolte délku štítku, až do jednoho metru. Vytvořte štítek a vytiskněte jej. Ingrovaná jednotka odstřihu odřízne štítek na požadovanou velikost.

Tisk štítku na jedno kliknutí - Rychlý tisk adresních štítků z aplikací Microsoft Word, Excel a Outlook. Jen vyberte adresu a klikněte na tlačítko na Panelu nástrojů, nebo použijte dodaný software pro editování, návrhy a tisk štítků.

Žádné vyplýtvané nebo nesprávně vytištěné štítky - Každá role štítků je dodána na cívce, která obsahuje vodítkarole. Tím je zajištěno, že štítek je vždy nainstalován správně a tiskárna zná jeho přesnou velikost. Nedochází k potížím se zarovnáním, které se vyskytují u tradičních tiskáren. Ať už tisknete jeden anebo stovku štítků - řada tiskáren Brother QL zajistí, aby byl každý štítek dokonale vytištěn, kus za kusem.

 

Spotřebním materiálem pro tiskárny QL jsou štítky DK.  

 

 DK štítky Brother ARIANEDK štítky Brother ARIANEDK štítky Brother ARIANEDK štítky Brother ARIANE

 

Při výběru toho pravého popisovače pro Vás Vám může pomoci tato tabulka.

 

QL

Popisovače papírových štítků QL

Cena bez DPH 

Popisovač štítků Brother QL-570 ARIANE

QL-570 Tiskárna na papírové samolepicí štítky nebo filmové role s automatickým odstřihem. Technické údaje: šířka tisku 62mm, rozlišení 300dpi, rychlost tisku 110mm/sec, 50 štítků/min, přímý termotisk, velký výběr tiskových médií, připojení přes USB, podpora Wordu, Excelu a Outlooku, automatický odstřih.

ceny viz

webshop

Popisovač štítků Brother QL-650TD ARIANE

QL-650TD Tiskárna na papírové samolepicí štítky nebo filmové role s automatickým odstřihem a displejem. Technické údaje: šířka tisku až 62mm, rozlišení až 62dpi, rychlost tisku 90mm/sec, 50 štítků/min, přímý termotisk, velký výběr tiskových médií, připojení přes USB, podpora Wordu, Excelu a Outlooku, automatický odstřih.

 Brother QL-700

 QL-700 Nová tiskárna papírových štítku s integrovaným softwarem pro návrh štítků. Stačí jen tiskárnu připojit k počatači a můžete tisknout bez nutnosti instalace programu.

Brother QL-710

QL-710W Tiskárna na papírové samolepící štítky nebo filmové role s automatickým odstřihem. Vhodná do kanceláří. Max. šířka 62mm, USB / Wi-fi, tisk přímo z chytrých telefonů (Apple, Android Smartphone). Vyšší rychlost! 

Brother QL-720

QL-720NW Tiskárna na papírové samolepící štítky nebo filmové role s automatickým odstřihem. Vhodná do kanceláří. Max. šířka 62mm, drátové síťové připojení, USB / Wi-fi, tisk přímo z chytrých telefonů (Apple, Android Smartphone). Vyšší rychlost!

Popisovač štítků Brother QL-1050 ARIANE

QL-1050 Tiskárna na papírové samolepicí štítky nebo filmové role s automatickým odstřihem. Šířka štítku 102mm, rozlišení 300dpi, rychlost tisku až 110mm/sec, 50 štítků/minutu, přímý termotisk, velký výběr tiskových médií, připojení přes USB, podpora Wordu, Excelu a Outlooku, automatický odstřih.

Popisovač štítků Brother QL-1060N ARIANE 

QL-1060N Tiskárna na papírové samolepící štítky nebo filmové role s automatickým odstřihem. Nejnovější produkt mezi tiskárnami štítků. Podporuje tisk na štítky o šířce 102 mm a navíc je vybavena interním síťovým printserverem. Technické údaje: šířka štítku 102 mm, rozlišení 300dpi, rychlost tisku 110 mm/sec, 50 štítků za minutu, velký výběr tiskových médií, připojení přes USB a 10/100MBit Ethernet, podpora Wordu, Excelu a Outlooku, automatický odstřih.  

 

DK štítky Brother ARIANEDK štítky Brother ARIANEDK štítky Brother ARIANEDK štítky Brother ARIANE

 

Související produkty:

 

DK-11240 Brother ARIANE

DK štítky

Ke stažení

 

 

 

 
Banner
Copyright © 2019 ARIANE, a.s. - označování elektroinstalací. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.