Home Brother Popisovače štítků PT

PřihlášeníPlatební terminál

Tisk Email

  

 

Popisovače laminovaných štítků Brother P-Touch

 

Společnost Brother nabízí jedinečnou technologii pro tvorbu laminovaných štítků. Popisovače P-touch vytvoří na počkání kvalitní laminovaný štítek vysoké kvality. Popisovače tisknou na kazety typu TZ.

Vyberte si ten správný model pro Vás:

  • podle maximální šíře štítku - 6, 9, 12, 18, 24 a 36 mm
  • podle připojitelnosti k PC
  • podle klávesnice - je / není, qwerty / abc
  • podle objemu výroby
  • ... 

P-touch 

Popisovače laminovaných pásek Brother P-Touch 

 Cena
PT-9800PCN ARIANE

 PT-9800PCN  Profesionální tiskárna s připojením k PC přes USB, má funkci poloodstřihu a komunikuje v češtině. Dodává se s adaptérem a tiskne na pásky až do šíře 36mm. Funkcí navíc je zde síťové připojení.

ceny viz 

webshop 

PT-9700PC ARIANE

 PT-9700PC  Profesionální tiskárna s připojením k PC přes USB, má funkci poloodstřihu a komunikuje v češtině. Dodává se s adaptérem a tiskne na pásky až do šíře 36mm.      
PT-9600 ARIANE

 PT-9600  Profesionální tiskárna s vlastní počítačovou QWERTY klávesnicí, paměťovou funkcí a s možností připojení k PC. Má velký LCD displej a tiskne na pásky až do šíře 36mm. Naprosto univerzální použití. 

PT-3600 ARIANE

 PT-3600  Tiskárna pro profesionální použití s možností připojení k PC pro pásky 6-36mm. Má strojovou QWERTY klávesnici. Může fungovat jako samostatná tiskárna.    

 PT-P750W Brother

PT-P750W Profesionální tiskárna samolepicích štítků s USB, Wifi a NFC rozhraním. Připojitelná k PC a Mac. Tisk na pásky TZe 3.5-24 mm. Profesionální tiskárna štítků vhodná do všech kanceláří s větším objemem tisku štítků TZe. Rychlost tisku 30 mm/s (při použití AC adaptéru). Jako volitelné příslušenství lze dokoupit Li-ion akumulátor BA-E001.  

 Brother PT-P700 ARIANE PT-P700 Profesionální tiskárna samolepicích štítků s USB rozhraním k připojení k PC a Mac, pro pásky TZe 3.5-24 mm. Vhodná do všech kanceláří s větším objemem tisku štítků TZe. Rychlost tisku 30 mm/s (při použití AC adaptéru). Jako volitelné příslušenství lze dokoupit AC adaptér AD-E001.   

  Brother PT-E300VP

 PT-E550WVP Ruční tiskárna štítků s možností připojení a tisku z PC, pro pásky 3,5-24 mm. Ruční popisovač PT-E550WVP je vhodný do skladů i terénu. Štítky lze vytvářet pomocí klávesnice nebo je možné tiskárnu připojit k PC a pomocí P-Touch editoru tisknout. Součástí dodávky je praktický, přenosný kufřík, Li-ion akumulátor, AC adaptér, páska 24 mm (černé písmo na žlutém podkladu), páska 12 mm flexibilní (černé písmo na bílém podkladu), USB kabel a řemínek na ruku.

Brother PT-E300VP

 PT-E300VP Ruční tiskárna samolepících štítků, pro pásky 3,5-18mm, HSe (smršťovací bužírky). Profesionální ruční popisovač PT-E300VP vhodný zejména pro práci ve skladu, v terénu, ale i v kanceláři. Součástí dodávky je praktický kufřík, dobíjecí akumulátor a AC adaptér.  

Brother PT-H500 ARIANE
 PT-H500 Ruční tiskárna štítků s možností připojení a tisku z PC, pro pásky 3,5-24 mm. Ruční popisovač PT-H500 je vhodný do skladů i terénu. Štítky lze vytvářet pomocí klávesnice nebo je možné tiskárnu připojit k PC a pomocí P-Touch editoru tisknout. Součástí dodávky je páska 24 mm (černé písmo na bílém podkladu) USB kabel a řemínek na ruku. Jako volitelné příslušenství je možné dokoupit Li-ion akumulátor BA-E001 a AC adaptér AD-E001       
 ceny viz 

webshop 

 Brother PT-H300 ARIANE

 PT-H300 Ruční tiskárna samolepících štítků, pro pásky 3,5-18 mm. Profesionální ruční popisovač PT-H300 vhodný zejména pro práci ve skladu, v terénu, ale i v kanceláři.
 

 PT-E100VP Ruční tiskárna samolepicích štítků pro pásky 6-12mm. Základní elektrikářský model pro použití v terénu. Obsahuje velké množství elektrikářských symbolů. Vylepšený displej usnadňuje tvorbu štítků.       

Brother PT-2030VP

 PT-2030 VP  Tiskárna samolepicích štítků pro pásky 6-18mm. Stolní tiskárna vhodná pro tvorbu štítků v kancelářích a menších provozech. Součástí dodávky je praktický kufřík.

DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

 
PT-D450VP

 PT-D450VP    Tiskárna samolepicích štítků pro pásky 6-18 mm. Vhodná pro použití v kancelářích, skladech, laboratořích. Součástí dodávky je praktický kufřík.

 PT-D600VP3

 PT-D600VP    Malá kompaktní tiskárna samolepicích štítků pro šířku pásky 6 - 24 mm. Tento popisovač navíc umí detekovat barvu pásky. Součástí dodávky je praktický kufřík. 

PTD200VP

 PT-D200VP  Stolní tiskárna štítků s rozsáhlými možnostmi tisku vhodná pro domácnosti a malé kanceláře. Model VP navíc dodáván s praktickým kufříkem.

 PT-H105 PT-H105 Ruční tiskárna samolepících štítků, pro TZ kazety 3.5/6/9/12 mm. Popisovač je vhodný do domácností a malých kanceláří. Napájen 6 kusy baterií AAA, lze dokoupit adaptér s označením AD-24ES.  


 

Laminované TZ pásky jsou perfektní pro každodenní použití. V každé kazetě je cca 8m pásky. Kazety se dají jednoduše používat i vyměnit a zaručují tak jedno z nejrychlejších a nejjednodušších řešení, jak označovat výrobky, zařízení, pracovní plochy...

P-touch tiskárny štítků využívají technologii tepelného přenosu a jsou kompatibilní s TZ páskami. Brother patentovaná technologie laminované pásky je dostatčně odolná vůči teplotním vlivům i proti poškrábání. TZ laminovaná páska se skládá ze šesti vrstev materiálu, je tenká a extrémně odolná. Písmo tvoří termotransferový inkoust, sevřený mezi dvě ochranné vrstvy PET (polyesterové fólie). Brother TZ štítky jsou neuvěřitelně odolné vůči všem druhům podmínek okolního prostředí, drží velmi dobře přilepené, text zůstává ostrý a čitelný, i když jsou vystaveny otěru, změnám teploty, působení chemikálií a slunečnímu záření.

 

Spotřební materiál:

Do všech nabízených typů P-touch tiskáren se vkládají TZ kazety (viz. odkaz v souvisejících produktech).

 

 

Související produkty:

TZ pásky Brother

TZ pásky

Ke stažení

 

ARIANE TZ páskyARIANE TZ páskyARIANE TZ pásky

ARIANE TZ páskyARIANE TZ pásky

ARIANE TZ páskyARIANE TZ páskyARIANE TZ pásky

ARIANE TZ páskyARIANE TZ páskyBrother TZ pásky ARIANE

 

 

 

 

 
Banner
Copyright © 2019 ARIANE, a.s. - označování elektroinstalací. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.